Languages:
banner

Navigation: Home šipkaReference


Reference

 

 


 

Projekt Vejprnice – Jižní svahy
Zajištění kompletních úklidových prácí pro Interstav Všeruby s.r.o.

 

 

 

 

Reference   Reference

 

Reference   Reference

 

Projekt Vejprnice U Křížku
Zajišťování úklidových prací

 

 

 

 

Reference   Reference

 

Reference   Reference

 

 

Ordinace MUDr.Pavla Zítková
Zajišťování úklidových prací

 

 

 

 

Reference   Reference

 

Reference   Reference

 

 

 

 

 

Údržba

Spokojení zákazníci

V únoru 2008 jsme kontaktovali Mrázkovi s dotazem na provedení kompletního úklidu novostavby řadového domu, který do té doby nebyl vůbec nijak úklidem dotčený. Úklid se týkal mytí oken včetně rámů a parapetů, vstupních a garážových dveří dveří, podlah (dlaždice a plovoucí), mytí radiátorů, mytí koupelnových obkladů. Úklid jsme potřebovali provést v poměrně krátkém časovém horizontu, protože jsme měli domluvené další práce.

Mrázkovi nám vyšli vstříc jak s termínem, tak s rozsahem požadovaných služeb. S provedeným úklidem jsme byli naprosto spokojeni. Velice jsme ocenili osobitý a rodinný přístup obou manželů - úklid provedli tak, jako by uklízeli u sebe doma. Je nutné dodat i to, že jsme se na Mrázkovi mohli spolehnout i ve věci svěření klíčů od domu, přičemž jsme při úklidu přítomni téměř nebyli.

S pozdravem Šárka Šloufová - U Křížku 898,Vejprnice

 

 

 

Údržba

Spokojení zákazníci

Chtěla bych velice poděkovat paní Štěpánce Mrázkové a její firmě Úklid Vejprnice za práci, kterou vykonává s velikou precizností, profesionálním přístupem a vždy s úsměvem na tváři. Využívám jejích služeb pravidelně a už bych neměnila. V dnešní uspěchané době mi díky úklidu od paní Mrázkové zbývá více času na moji rodinu, práci a koníčky. A že by mě to finančně zruinovalo, to doopravdy ne:-). Úklid je proveden daleko rychleji a lépe a vše krásně voní... Dopřejte si taky ten malý luxus – stojí to vážně za to! Takových firem by mělo být více.

Přeji krásný den a další pracovní úspěchy. M. Kastnerová Plzeň

 

 

 

Údržba

Spokojení zákazníci

Před několika lety jsem se seznámila s paní Mrázkovou. Následně jsem zjistila co mají s manželem za firmu a hned jsem vyzkoušela jejich služby. Mrázkovi jsou vždy velice ochotní a v každém případě se mohu na ně spolehnout. Využívám uklidové služby, jak v domácnosti, tak již druhým rokem na manželově veterinární klinice v Plzni.

Se službami jsme maximálně spokojeni a jejich služby jsme již doporučili v okruhu svých známých, kde jsme byli pochváleni zase my, jakého pomocníka jsme do jejich domácnosti přivedli.

Chtěla bych tímto Mrázkovým poděkovat. Jindra Kunclová, Plzeň

 

 

Údržba

Spokojení zákazníci

Budou tomu již tři, co jsem se seznámila s paní Mrázkovou a začala pravidelně využívat jejích služeb. O službě úklidu v domácnosti jsem uvažovala již dlouho. Při svém pobytu v zahraničí jsem se osobně setkala s docela jiným pohledem na tyto služby, kdy zaměstnané ženy braly tuto pomoc jako zcela samozřejmou a měly tak možnost věnovat více času své práci a své rodině. V době, kdy jsme sami očekávali narozeni potomka, rozhodla jsem se najit si takovou pomoc také zde v České republice. Dodnes si říkám, že jsme měli veliké štěstí, když jsme hned napoprvé našli firmu paní Mrázkové. Její služby jsou velice profesionální a nechybí jim ani potřebný lidský rozměr – jde přeci jen o úklid vašeho domova a každý asi chvíli váhá, zda může někomu cizímu svěřit svůj dům či byt. Paní Mrázkova je však vždy velice milá, vstřícná a naprosto flexibilní. Pokaždé se těším, jak cely dům „prokoukne“ a naplní ho příjemná vůně čistoty. Myslím, že tato služba by se také pro české ženy měla stát podobnou samozřejmostí jako je tomu u jiných služeb, které si dnes zcela běžně dopřáváme a vůbec o nich nepochybujeme.

Tímto bych paní Mrázkové ráda poděkovala a popřála mnoho dalších pracovních úspěchů.
Eva Skopečková, Vejprnice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt